Biuro vadovas (-ė)

Kaunas
1800-2500€/mėn

Darbo aprašymas:

Ieškome pačio (-s) profesionaliausio (-s) biuro vadovo (-ės) Kaune!

· UAB „KRS“ ieško Tavęs, jei nebijai naujų iššūkių ir pasiruošęs nuversti kalnus su nerealia komanda!

· Dinamiškas darbas garantuotas, nes čia laukia įvairiausios užduotys: nuo biuro švaros užtikrinimo ir bendravimo su paslaugų tiekėjais, įvairių raštų ir įgaliojimų rengimo iki įmonės renginių organizavimo.

Reikalavimai:

Tikimės, kad jau turi daug patirties prižiūrint biurą, nes mūsų biuras erdvus, išsidėstęs per du aukštus!

Privalumai:

Anglų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome:

· Komandą, kuri visada padės ir neleis prarasti ūpo;

· Pastovumą bei visas socialines garantijas;

· Galimybes nuolatos augti ir tobulėti;

· Sveikatos draudimo paketą

Atlyginimas:

1800-2500€/mėn atskaičius mokesčius
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijos.

Nori dirbti su mumis?

Užpildyk šią formą ir mes su tavimi susisieksime.

Keliama...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.